Hakkımızda

2017 yılında ticari hayata Sivas’ta 500 m² alanda yatak imalatı ile ‘merhaba’ diyen şirketimiz yoğunlaşan talepler nedeniyle ve kaliteli ürün devamlılığını sağlayabilmek adına 2019 yılında 5.000 m² açık, 2.500 m² kapalı alan olan yeni fabrikamızda üretimimizi genişlettik.

Yeni fabrika binamıza geçinceye kadar yatak üretimi yapan firmamız bu sektörde ayrı ayrı anılamayan baza ve başlık üretmini’de kendi bünyesine dahil ederek sektörde emin adımlarla büyümeye ve adından bahsettirmeye devam etmiştir. Bu süreç içerisinde gerek satış ağı gerekse satış sonrası hizmet ağı hiç durmadan genişletilmiştir.

Evita Life, AR-GE çalışmalarını da ciddiyetle devam ettirerek en iyiyi, en konforlu ve en uygun fiyata siz değerli müşterilerimze sunmak amacıyla 24 saat durmaksızın çalışmaktadır. Her geçen gün ürün çeşitlerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetin temel ilke olarak kabul etmiş olan ekibimiz; Bu uğurda çağdaş, dinamik, akılcı ve modern yaklaşımlarıyla, müşteri beklentilerine daima zamanında kaliteli ürünler ve hizmetler verebilecek alt yapıyı oluşturmuştur.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek bilinçli ve eğitimli personellerin sevk ve idaresi konusunda ki dinamizmini ön plana çıkarmıştır. Sizler için modern ürünler tasarlayıp yenilikçi br ruh ile çağın gerektirdği rekabetçi yapıya uygun bir motivasyon ve konsantrasyonla çalışmalarını sürekli gelştirme felsefesi içerisinde takım ruhuyla sürdürmeye devam edecektir.