Yaşam Burada

Daha konforlu bir uyku deneyimi için
Evita Life®

Hakkımızda

Hakkımızda

Evita Life®, 2017’den bu yana Evita Mobilya’ya ait yatak, baza ve başlık ürünlerini sunan tescilli bir markadır.

Hayatımızın 3’te 1’ini uyku ile geçirdiğimiz yatakta en konforlu ve en ergonomik deneyimi sunabilmek için tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ve yoğun AR-GE çalışmaları neticesinde oluşan ürün tasarımları ile Evita Life® sektörde güven ve kalite simgeleyen bir marka haline gelmiştir.

Her sabah kaliteli bir uykunun ardından daha güzel bir güne başlamak için Evita Life® müşterilerine en güzel uyku konforu sağlamaktadır.

İtina ile üretilen ürünlerimiz ve kullanılan doğal ve çevre dostu hammaddeleri sayesinde uykunuzun her anında sağlıklı, huzurlu ve ergonomik bir şekilde dinlenmenizi sağlar. Pratik kullanım için üretilmiş olan konseptler sayesinde gün içindeki kullanımda size her daim ferahlık ve rahatlık sunacaktır. Ayrıca zamansız tasarımları ve özenle seçilmiş olan kumaşlar ile yatak odanızdaki şık görünüş size her gün ne kadar doğru bir karar verdiğinizi hatırlatacaktır.

“Yaşam Burada” sloganı ile vizyonunu ve misyonunu tanımlamış olan Evita Life®, İç Anadolu’da yüksek kalitede ürünler üretilebildiğini ve hep birlikte aynı hedefe odaklanmış bir şekilde çalışarak çok güzel işlerin yapılabileceğini ispatlamıştır. Emeğe ve emekçiye karşı hak ettiği saygı ile yaklaşan Evita Life®, İç Anadolu’da yapılan yatırımları ile ‘Yaşam Burada’ felsefesini emin ve istikrarlı bir şekilde takip etmektedir.